O nas    Pasja jest tym, co sprawia, że można przenosić góry. Dlaczego tak często spychamy to na boczny tor? We wrześniu miną 3 lata od kiedy pojawił się w Wordzie mój pierwszy wpis i co? I nic! Czas minął bezpowrotnie, a ja ciągle stoję w tym samym miejscu. Czas to zmienić!
    Jestem mamą 4,5 letniej Emilki, Razem tworzymy nasz świat, w którym mnóstwo jest świetnej zabawy: gotujemy, pieczemy i przewracamy szafę do góry nogami, i zwykle to ja padam ze zmęczenia. Nie jestem ekspertem ani od gotowania, ani od ubierania, ale lubię to! Uwielbiam delektowanie się smakiem, zapachem i wyglądem. Najwspanialsze jest uczucie niepewności i oczekiwanie na efekt końcowy. Brzęczące w głowie pytania czy danie posmakuje, czy ubranie spasuje? Tak w kuchni jak i w stroju kluczem do sukcesu jest eksperymentowanie. Warto skorzystać z tego co mamy w lodówce i w szafie, zawsze może z tego wyjść coś niesamowitego i wyjątkowego. Fajnie jest wygrzebać stare ubrania, które dzięki dodatkom stworzą niepowtarzalny look, a w końcu jaką frajdą  jest świetnie zjeść i nie zapłacić za to fortuny, bo przecież danie z najprostszych składników może być ucztą dla zmysłów :)
   Ja chętnie zobaczę minę Emilki, gdy będziemy oglądać i wspominać co tu wyprawiałyśmy. Mam nadzieję, że kiedyś będzie korzystała z zebranych tutaj przepisów :)
   Bawcie się razem z nami, korzystajcie i inspirujcie się na co dzień.  Pamiętajcie, że fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się na całego :)


Ewelina i Emilka

Ponadto:

Nie zgadzam się  na kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć w internecie lub publikacjach drukowanych, bez mojej zgody (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz